Toshiba B-EX4T1

| 23 Ağustos 2016

Yazdırma hızı oldukça yüksek bir barkod etiket yazıcı olan Toshiba B-EX4T1 barkod etiket yazıcı saniyede 355 mm yazdırma hızına sahiptir. Endüstriyel bir yazıcı modeli olarak tasarlanan Toshiba B-EX4T1 barkod etiket yazıcının maliyetleri düşüren bir özelliğinin bulunması dikkat çekicidir. Mevcut bulunan güç sarfiyat modu (düşük güç sarfiyat modu) sayesinde önemli bir enerji tasarrufu sağlanabilmekte, bu sayede de enerji maliyetlerinin düşmesi gerçekleşebilmektedir. Bu özellik nedeniyle energy star program özelliğine uygun bulunmuştur.
Toshiba  B-EX4T1
USB o-portu oldukça hızlı olan Toshiba B-EX4T1 barkod etiket yazıcı Ethernet girişi ve USB girişine sahip olup, isteğe bağlı olarak seri port ve kablosuz lan birimleri ekleme yapılabilmektedir.

Merdane ve baskı kafası son derece kolay ve çabuk şekilde çıkartılabilen Toshiba B-EX4T1 barkod etiket yazıcının kullanımı oldukça kolaydır. Yüksek boyuttaki dosyaları saklayabilme olanağı sağlayan 16 MB flash ROM ve 32 MB SDRAM hafıza kapasitesi Toshiba B-EX4T’in önemli teknik özellikleri arasında yer almaktadır.

Toshiba B-EX4T1 barkod etiket yazıcının yazdırma süresi oldukça hızlı olup, 104 mm baskı genişliği mevcuttur. 203 dpi (355 mm)/ sn (14 ips) baskı hızı önemli bir özellik olarak yer almaktadır. Direkt termal baskı (ribonsuz yazdırma) ve termal transfer (ribonlu yazdırma) baskı yönetemleri bulunan Toshiba B-ETX  barkod etiket yazıcının uygulama kapsamındaki barkodları (RSS) GS databar dır. Ebatları 310 mm * 278 mm * 460 mm olan Toshiba B-EX4T1 barkod etiket yazıcının etiket ve ribbon olmaksızın ağırlığı ise 25 kg dir. İsteğe bağlı olarak eklenenebilir eklentileri ise kesici, paralel, seri, kablosuz lan, USB host,RTC alarm, RFID kit dir.
 

 

Tags:

Category: Barkod Yazıcı

About the Author ()

Comments are closed.