Toshiba B-EV4T

| 1 Ekim 2015

Kompakt tasarımlı masa üstü yazıcı modellerinden olan Toshiba B-Ev4T Barkod Yazıcı her türlü ofis uygulamalarında, market ve süpermarketlerde, lojistik iş sahalarında, perakende satış noktalarında, toptancılık sektöründe ve daha birçok alanda kullanılabilmektedir. Baskı genişliği 108mm ye kadar ayarlanabilmektedir. Ayrıca isteğinize bağlı olarak cihazınıza ekstra kesici aparatı, sensor modülünü, harici etiket standını ve tuş takımını ekleyebilirsiniz.

toshiba b ev4t barkod yaziciFonksiyonel yapısı ile sizleri iş yerlerinizde kablo kalabalığından kurtararak rahat çalışma ortamı sağlamaktadır. ribon ve kâğıt değişiminiz geniş açıyla açılması itibariyle kolay ve zahmetsiz hale gelmektedir. Ayrı bir fonksiyonelliği ise kolay temizlenebilmesidir. Çift katmanlı sert plastik kasa yapısına sahip olan cihaz kendini her türlü olumsuz dış etkilere karşı koruyabilmektedir ve dayanıklıdır. Harici rulo aparatı ile uzun metrajlı rulolarınızı rahatlıkla bu cihazda kullanabilirsiniz. Bilgisayarınızda özel olarak tasarladığınız etiketlerinizi direkt olarak Toshiba B-Ev4T Barkod Yazıcıdan zahmetsizce çıkarabilirsiniz. 32 bitlik işlemci desteği ile saniyede 127mm ye kadar etiket baskısı yapabilmeniz mümkün hale gelmektedir. Ayrıca sistem entegrasyonu USB girişi, seri ve paralel portlarla sağlanmaktadır.

Ağ ortamına dahil olabilmesi için de LAN birimi bulunmaktadır. Çözünürlük 203dpi den isteğinize bağlı olarak 300dpi ye kadar çıkabilmektedir. Sizler de bu küçük fakat çok özellikli masa üstü yazıcı modeline sahip olarak kısa sürede çok işler çıkarabilirsiniz. Ürün hakkında detaylı bilgiyi satış temsilcilerimizden ve çağrı merkezimizden alabilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz.

 

 

Category: Barkod Yazıcı

About the Author ()

Comments are closed.