Honeywell MX9 Hazardous Locations

| 14 Ekim 2015 | 0 Comments

Honeywell MX9 Hazardous Locations el terminali PXA32 800 Mhz işlemciye sahip olması sayesinde seri performans serpilebilen endüstriyel alanlar için oldukça uygun bir model olarak bilinmektedir. Endüstriyel alanlarda oldukça sağlıklı sonuçlar verebilen  MX9 Hazardous  el terminali kimyasal maddelerin bulunduğu ortamlarda ve hava araçlarının yakıt ikmali yapıldığı alanlarda kullanımı son derece idealdir.

El terminali Microsoft Windows CE 5.0 ve Mobile 6.5 işletim sistemlerine uygun olarak çalışmaktadır.  Hazardous Locations el terminali 128 MB SDRAM ve 128 MB flash belleğe sahiptir. Ayrıca kullanıcılar tarafından istendiği takdirde Honeywell MX9  el terminali 4 GB kadar yükseltilmesini sağlamak SD kart yuvasına sahip olmaktadır. Honeywell MX9 Hazardous Locations pda 3,7 “QVGA-Renk-Display ekrana sahip olma özelliği ile yüksek kalitede görüntüler verir. Honeywell MX9 Hazardous Locations el terminali 251 mm, 99 mm ve 69 mm boyutlarına sahip olup, ortalama 950 g. ağırlığa sahiptir. Cihaz 1.8 metre yükseklikten sert zeminlere düşmelere karşı sağlamlığını koruyarak işlemlerine devam etmeyi başarmıştır. IP67 kalite standartlarına uygun olarak üretilen  Hazardous Locations el terminali ultra sağlam yapısı ile ön planda yer almaktadır. Eksi 20 derece olan soğuk zorlu hava şartlarında yüksek çalışma performansı sergileyebilen  MX9 Hazardous  el terminali 50 derece olan aşırı sıcak ve nemli havalarda da aynı performansı sergilemesi ile bilinir.  MX9  el terminalinin bağlantı tipleri RS-232USB Ethernet Bluetooth GSM / GPRSGPSWLA olup her türlü alanlarda kullanım kolaylığı sağlayarak kolayca veriedir. Honeywell  el terminali 32’li Numerik-Alfa ya da 62’li Alfa-Numerrik Takım, fonksiyon tuş takımları mevcut olmaktadır.

MX9 Hazardous Locations el terminalinde ayrıca GPS alıcı WWAN haberleşme sistemi sayesinde kullanıcıya kolaylık sağlamaktadır. Günümüzde kullanımı yaygın olan el terminallerinin en gözdesi olarak bilinen Honeywell MX9 Hazardous Locations el terminalinin kullanım ve fiyat bakımından kullanıcıları tarafından beğeni toplamayı başaran bir ürün olmuştur.

Category: El Terminali

About the Author ()

Bir cevap yazın